עיצוב בית קפה

עיצוב בית קפה

 בית קפה אינו סתם מקום לשתות בו קפה, מוצעים בו מאכלים רבים, עוגות, משקאות רבים והוא מקום פגישתם של אנשי עסקים, חובבי קפה, עסקנים, בני זוג ועוד. בדיוק לשם כך יש על כל בעל בית קפה לעצב את בית הקפה שלו בקפידה רבה תוך השמת דגש על מגוון רחב של אלמנטים היכולים להשפיע רבות על נוחיות ונגישות כלל אלמנטים בעסק.

 נוחות התנועה בבית הקפה

עיצוב בית קפה חייב להשים דגש על נוחות התנועה והגישה לכלל האזורים בבית הקפה. נשים דגש על צפיפות השולחנות כך שיאפשרו מעבר, באין מפריע, בין שולחנות לכל אזורי בית הקפה כך שיהיו נגישים ללקוחות ולמלצרים כאחד. הדרך אל הדלפק והכניסה אל העסק יהיו מרווחים ו”קוראים” אל הלקוח בכדי שירגיש בנוח להיכנס וליהנות מהקפה המעולה שאנו מציעים.

 נוחות הגישה למלצרים

בכדי לתת את השירות הטוב ביותר נעסיק מלצרים מיומנים במיוחד אשר ידעו ויוכלו לשרת את ציבור הלקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר. גישת המלצרים לכלל השולחנות בבית הקפה חייבת להיות נוחה ומרווחת בכדי לאפשר להם להגיש צלחות, כוסות ומגוון מטעמים ומשקאות שונים ללא חשש ובנוחות מקסימאלית שתאפשר שירות שאין שני לו.

 מיקום ותפעול מכונת הקפה

בכל בית קפה נוכל לפגוש במכונת קפה מקצועית אחת לפחות. מכונה זו הינה לב ליבו של בית הקפה אשר הוקם למטרות הקפה השונות. מיקום מכונת הקפה צריך להיות נוח ואפקטיבי עבור הברמן המתפעל את המכונה ומכין את כוסות הקפה הטעימות היוצאות ממנה לציבור הלקוחות שלי. מיקום צר ולא מרווח עלול להפריע ולגרוע מתפקודו של הברמן מה שעלול לפגוע בשירות הלקוח בשעות העומס ואף באיכות כוסות הקפה.

 שירותים

פגישות עסקיות, ארוחות צהריים ועוד מטרות רבות לשמן נגיע לבית הקפה יכולות לארוך מספר רק של שעות מה שעלול להוביל אותנו אל חדר השירותים. הגישה אל חדר השירותים צריכה להיות נוחה ומרווחת שכן התנועה אליהן עלולה להיות עירה במיוחד בשעות העומס. מומלץ אף על מספר תאי שירותים המחולקים על פי המינים למניעת אי נוחות כזאת או אחרת.

 עיצוב בית קפה אינו דבר של מה בכך, יש לתת דגש למגוון רחב של אלמנטים המשפיעים על נוחיות ונגישות הלקוח לבית הקפה ונגישות המלצרים ונותני השירות אליו בכדי שיוכל לקבל את השירות הטוב ביותר. בית קפה המעוצב בצורה טובה הוא כזה הבנוי לרווחת נותני השירות ומקבלי השירות כאחד.

אנישים אחרים חיפשו את הביטויים הבאים:

  • עיצוב בתי קפה
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>