איך לבחור חברת מטבחים מתאימה לחידוש המטבח שלנו?

איך לבחור חברת מטבחים מתאימה לחידוש המטבח שלנו?

 חברות מטבחים לרוב מתמחות בסוג מסוים של עבודה או בסגנונות מסוימים של מטבחים, יש יצרני מטבחים שעוסקים הרבה בתחום החשוב והנפוץ של חידוש מטבחים וישנן חברות גדולות יותר שעוסקות רק בבניית מטבחים חדשים. יש חברות מטבחים שמציעות מטבחי יוקרה מבית חברות בינלאומיות או בייצור ישראלי וחברות שמציעות מטבחים בדרגי ביניים, כמו גם כמה חברות מטבחים שבחרו להתמקד במטבחים זולים ונגישים מאוד. חשוב כמובן להכיר את השוק לפני התקשרות עם ספק שירות מסוים וכמו כן להבין מה הצרכים, הדרישות והמגבלות שלכם בתור לקוחות שצריכים חידוש מטבחים או בניית מטבחים חדשים.

 חידוש מטבחים – לא כמו לבנות מטבח חדש

 חידוש מטבחים מצריך סגנון עבודה אחר, מדובר על כך שיש לשפץ מרכיבים ישנים ובלויים במטבח, להחליף לפריטים חדשים ומתאימים יותר ובעיקר לעבוד בסביבת מטבח קיימת. לכן חברות מטבחים שמציעות שירותי חידוש יהיו לרוב קטנות יותר, נגרים פרטיים ולא יצרני מטבחים גדולים, ספקים קטנים אלו יוכלו גם לספק שירות יותר מדויק ואישי מבחינת חידוש מטבחים. חשוב ביותר לתכנן את החידוש כך שיתאים לתנאי השטח ולחלקים שלא מחליפים – מבחינת העיצוב, הצבעים, החומרים וכן הלאה. ניתן להשיג תוצאות מרהיבות ויעילות מאוד בעבודות חידוש מטבחים וחשוב לבחור נגריה או חברות מטבחים שמבינים את הצרכים והם בעלי ניסיון בתחום ספציפי זה.

 יצרני מטבחים – לעשות את הבחירה הנכונה

 מכיוון שכיום יש יצרני מטבחים רבים כל כך, החל בחברות היוקרה, חברות מטבחים בינלאומיות ועד החברות הקטנות יותר, חשוב לעשות את הבחירה הנכונה. המטבח הוא חלק כה משמעותי בבית ואנו מבלים בו זמן רב ועשיר מאוד, לכן רצוי להשקיע ולבחור את הבחירות המתאימות ביותר מבחינת צרכים ותקציב. בשונה מחידוש מטבחים, בבניית מטבח חדש מתחילים הכל מאפס ומתכננים מטבח מותאם אישית, או עפ”י קולקציה של יצרני מטבחים גדולים או עפ”י תכנון אישי של חברה או נגריה קטנות יותר.

 טיפ – תוכלו להשוות מחירי מטבחים של חברות יבואנים ונגרים ע”י ביקור בפורטלי מטבחים באינטרנט, כך לדוגמא פורטל המטבחים amitbachim מטבחים – אקרמן מטבחים המציג חברות ונגריות בתחום המטבחים.

 לסיכום – חשוב שתבחרו חברה או נגריה שמדברת בשפה שלכם מבחינת עיצוב וצרכים, רצוי להעדיף יצרני מטבחים שמתמחים בסגנון העיצוב המועדף עליכם, לראות עבודות קודמות ולוודא כי אלו חברות מטבחים שעובדות עם חומרים משובחים, פתרונות אחסון מודרניים וגימור ללא פשרות.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>