עיצוב חנויות נעליים

עיצוב חנויות נעליים

בעולם בו הגורם החזותי הוא אחד מן הגורמים אשר משפיעים יותר מכל על התנהגותו של הצרכן, עיצוב של חנות נעלי חורף למשל הוא כבר לא משהו שניתן לעשות ככה סתם, מתוך הראש, ולקוות לתוצאות חיוביות. למעשה, ההפך הוא הנכון, מפני שבתחום של עיצוב חנויות יש הרבה יותר מן הנגלה לעין. בכוחו של עיצוב חנויות מוצלח, בין אם מדובר על עיצוב חנויות נעליים או חנויות בגדים, למשוך לקוחות מתעניינים לחנות, להכריז קבל עם ועדה על מבצע מחירות והנחות ואפילו לקדם בהצלחה מוצרים שעד כה לא הצליחו לעורר את הסקרנות של הלקוחות הפוטנציאליים.

עיצוב חנויות נעליים, לעומת תהליך העיצוב של חנויות מסוגים אחרים, דורש הסתכלות מעט שונה מצדו של המעצב. אחת מן הסיבות העיקריות לכך היא שבניגוד לרוב המוצרים האחרים בשוק, נעלי עבודה ונעליים בכלל בדרך כלל נמכרות לפי הצעקה האחרונה בעולם האופנה. פירוש הדבר שעיצוב חנות נעליים הוא תהליך בלתי פוסק ודינמי, אשר דורש ממעצב החנות להיות עם היד על הדופק בכל רגע נתון.

עיצוב חנויות נעליים – מספר טיפים

  • · מיקום – השלב הראשון בעיצוב חנות הוא בחירת מיקום החנות. הרחוב שבו נמצאת החנות הוא למעשה מעין כרטיס ביקור ראשוני עבור החנות. לכן חשוב להתאים את סוג החנות לאזור שבו היא נמצאת. למשל, אם מדובר על חנות לנעלי ילדים, מומלץ למקם את החנות במרכזי שעשועים למיניהם על מנת למשוך לקוחות. לעומת זאת, חנויות נעלי נשים יש למקם במרכזי קניות שמושכים שופהוליסטיות מקצועיות.
  • · טיב הסחורה – כפי שיודעת כל אישה בעלת ניסיון בשופינג, יש קשת רחבה ומגוונת של נעליים מסוגים שונים ומאיכויות שונות, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת חומרי הגלם. לכן בעת עיצוב חנויות נעליים, יש לקחת בחשבון את טיב הסחורה הנמכרת. למשל, אם מדובר על חנות שמוכרת בעיקר נעלי ספורט לבני נוער, עיצוב החנות צריך להיות בלתי מחייב, ספורטיבי וקליל. בניגוד גמור לכך, אם מדובר על חנות יוקרה שבה נמכרות נעלי בוטיק, חובה לשמור על פסון ולהקפיד על עיצוב מדויק, יוקרתי ובטוב טעם.

עיצוב חנויות נעליים – טיפים לקידום מכירות

  • · שנו את התצוגה לעתים קרובות – לקוחות רוצים, וצריכים, לראות מוצרים חדשים בכל פעם שהם נכנסים לחנות. אם מגיעה אליכם סחורה חדשה ואתם לא טורחים לפנות עבורה מקום מרכזי, לקוחות פשוט יניחו שאינכם מחדשים ולא שווה לבקר בחנות בשנית.
  • · שימוש בתאורה – ניתן להשתמש בסוגי תאורה מיוחדים על מנת להציג את המוצרים באור מושך במיוחד. בנוסף, אפשר להשתמש באורות צבעוניים כדי להציב מוצרים במבצע באור הזרקורים, על מנת לגרום ללקוחות להעניק להם תשומת לב מיוחדת.במקרה זה, שימוש בסטנדים מפרספקס יכול להוסיף

 

אנישים אחרים חיפשו את הביטויים הבאים:

  • עיצוב חדרי תינוקות רעיונות
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>