עיצוב חדרי ילדים – רעיונות מעוררי השראה

עיצוב חדרי ילדים – רעיונות מעוררי השראה

הורים רבים מבלים שעות על גבי שעות בחלומות בהקיץ על העיצוב של חדרי הילדים שלהם. אם גם אתם מהרהרים בנושא אך לא מצליחים לחשוב על רעיונות מוצלחים, להלן מספר רעיונות עיצוב עבור חדרי ילדים מעוצבים שגם הילדים יאמצו בשמחה.

רעיונות עיצוב לחדרים של בנות

  • חדר שינה מהאגדות – ילדות קטנות רבות נשבות בקלות רבה בקסמן של מעשיות ואגדות, במיוחד אם מדובר על אגדות שבהן הדמות המרכזית היא נסיכה. לכן הדבר הראשון שצריך לקחת בחשבון בעת עיצוב חדר שינה מהאגדות, הוא את דמותה של הנסיכה ולהציבו במרכז החדר. אולי על ידי הצבת תמונה או פוסטר גדולים ואפילו ציור על קיר שלם, כולל רקע קסום של פנטזיה פסטורלית. כדי להוסיף לאווירת האגדות, מומלץ להוסיף דמויות של יצורים חמודים מהאגדות, בעזרת ציורים או בובות.
  • חדר כוכבים – לא מדובר על כוכבים בשמיים אלא על כוכבי תרבות. בדרך כלל לכל ילדה, קטנה או בגיל ההתבגרות, יש לפחות מושא הערצה אחד שלו הן מעניקות את מרב תשומת לבן. אולי מדובר בזמר נערץ אולי בשחקנית קולנוע יפה, אך מה שבטוח זה שהם תופסים חלק נכבד מהחיים של הילדה. אין ספק שהילדה תשמח להפוך את חדר השינה שלה למקדש הערצה, והיא אפילו תשמח לעזור לכם במהלך השיפוצים והעיצוב מחדש. עיצוב חדרי ילדים הופך קל יותר ברגע שיש נושא מרכזי ברור: אפשר להשתמש בסדינים המעוטרים בדמות הנערצת,  לקשט את כל קירות החדר בפוסטרים של המושא להערצה או בכתבות עליה ואם מדובר בלהקה, אפשר גם לצייר את הלוגו של הלהקה על גבי הרהיטים בחדר.

רעיונות עיצוב לחדרים של בנים

  • חדר שינה ספורטיבי – חשוב לציין כי למרות שלכאורה מדובר על רעיונות קלישאתיים, אם יש לכם בת חובבת ספורט כמובן שעיצוב זה יתאים גם לבנות, ולא רק לבנים. אם יש לכם ילדים חובבי ספורט, אין פשוט יותר מאשר לעצב חדר שינה ספורטיבי. תאספו את כל הכדורים שפזורים ברחבי הבית ותארגנו להם פינה משלהם, תלו טבעת כדורסל על הקיר או על ארון הבגדים, הכינו במו ידיכם שער כדורגל. יש אינסוף אפשרויות בשביל עיצוב חדרי ילדים ספורטיביים. מומלץ גם לתלות פוסטרים של קבוצת ספורט אהובה, לתלות צעיפים או חולצות על הקירות וכדומה. חובבי ספורט אתגרי יוכלו אפילו להפוך את קירות החדר לקירות טיפוס.
  • חדר משחקים – אולי עבור ההורים מדובר בחדר שינה שבו הילדים אמורים לישון בשלווה, אך עבור הילדים מדובר בחדר משחקים לכל דבר. כמובן שראשית כל חובה למלא את החדר בצעצועים לרוב, אך לעשות זאת בטעם טוב. אפשר לכלול שטיח בדמות מסלול מרוצים, לפזר כלי נגינה במקומות אסטרטגיים, לקשט את הקירות מפאזלים שהושלמו בהצלחה וכדומה.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>