לימודי עיצוב פנים עם האוניברסיטה הפתוחה

לימודי עיצוב פנים עם האוניברסיטה הפתוחה

בשנים האחרונות, עיצוב פנים הוא אחד מן הנושאים החמים ביותר בעולם הלימודים. למעשה, יותר ויותר אנשים בוחרים ללמוד עיצוב פנים, מפני שתחום זה לאחרונה זוכה לתנופה ניכרת בעקבות מספר גורמים שהופכים אותו לפופולארי אפילו יותר מתמיד. למשל, התחום של פאנג שוואי משפיע מאוד על שיטות של עיצוב פנים ומושך אליו אנשים שבעבר אולי לא היו מתעניינים בנושא. בנוסף על כך, ההתרבות המהירה של תוכניות מחשב מקצועיות לעיצוב פנים הופכות את התחום לנגיש יותר גם עבור מי שבדרך כלל אינו בקיא בנושאי עיצוב. במאמר זה נעסוק בסיבות בגללן כדאי לבחור ללמוד עיצוב פנים, ובפרט לימודי עיצוב פנים עם האוניברסיטה הפתוחה.

למה כדאי ללמוד עיצוב פנים?

אם אתם חובבי עיצוב ואתם מחפשים את המסלול המקצועי בו תצעדו בהמשך החיים שלכם, למה שלא תחשבו על לימודי עיצוב פנים עם האוניברסיטה הפתוחה בעצם? להלן מספר נקודות שאולי יעזור לכם להשתכנע שכדאי לכם לבחור בלימודי עיצוב פנים:

  • ידע תיאורטי ומעשי – לימודי עיצוב פנים יעניקו לכם את כל הכלים המקצועיים שאתם צריכים על מנת להיות מעצבי פנים מצליחים. האמת היא שהיכולת להעריך אסתטיקה וחוש טעם טוב אינם מספיקים כדי להצליח בתחום. לימודי עיצוב פנים עם האוניברסיטה הפתוחה שמים דגש על הקניית התיאוריות העדכניות ביותר בתחום, לצד תרגול מעשי שיאפשר לכם לסיים את הלימודים עם ניסיון מקצועי מעשי בתחום.
  • להפוך תשוקה למקצוע – אנשים רבים מוצאים את עצמם בעבודה משעממת שהם לא סובלים. אם יש לכם כל הזמן צורך של הזזת ארונות, רהיטים ובכלל תשוקה לנושא של עיצוב פנים, אתם יכולים לקחת את התשוקה הזאת ולבנות עליה קריירה שלמה. תעשיית האדריכלות והעיצוב היא תעשייה גדולה שמגלגלת לא מעט כסף, ככה שאם תצליחו במשלח ידיכם תהיו גם מסודרים מבחינה כלכלית.

למה כדאי לבחור באוניברסיטה הפתוחה?

  • תנאי קבלה – לעומת מוסדות אקדמיים אחרים ברחבי מדינת ישראל, האוניברסיטה הפתוחה איננה דורשת עמידה בתנאי קבלה כלשהם. אם בדרך כלל צריך לכל הפחות ממוצע בגרויות גבוה, פסיכומטרי גבוה ולפעמים אפילו ריאיון אישי, באוניברסיטה הפתוחה יכול ללמוד כל מי שמעוניין בכך. לימודי עיצוב פנים עם האוניברסיטה הפתוחה יאפשר גם למי שלא השקיע בלימודים הפורמאליים ללכת בעקבות החלום שלו ולהיות מעצב פנים.
  • חומר לימודי איכותי ומקיף – כל מי שבוחר ללמוד באוניברסיטה הפתוחה, יהיה המקצוע אשר יהיה, מקבל לפני הלימודים את כל החומר הלימודי שעליו ללמוד לקורס שהוא בחר. פירוש הדבר שהתלמיד יכול להתחיל את הלימודים שהוא כבר מכיר, לפחות באופן כללי, את הנושאים הנלמדים. בנוסף על כך, הוא יכול לחזור בכוחות עצמו על החומרים שנלמדים בכיתה ואפילו להיעדר מהשיעורים, אם יש לו צורך בכך. היעדר התלות בכיתה פיזית והיכולת ללמוד בכל זמן ובכל מקום מעניקים יתרון גדול לאוניברסיטה הפתוחה.

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>