שלטים עיצוב ומה שבינהם

בעלי עסקים וחנויות לא נותנים חשיבות מספקת לשלטים המוצבים בחזית העסק שלהם והשפעתם על העיצוב. לרוב, בעלי העסקים יעדיפו את השלטים שמספקים להם נותני החסויות השונים בתמורה ל”הדבקת” הלוגו של נותן החסות על גבי השלט. לעיתים, השלטים הזולים הללו אינם מספקים, ובשל ההגבלות מיקום וחובת הצבת הסמלים המסחריים של נותני החסויות, הטקסט שנשאר להציב על גבי השלט הוא דל מאוד. חנויות שבאמת מעוניינות להשקיע יפנו אל יצרני שלטים איכותיים, שעשויים למשוך את עיני הלקוחות ובסופו של דבר להגדיל את המכירות שלהם.

ומה לגבי שלטי חוצות? בפרסום ובשיווק של העסק או של המותג שלכם, רצוי להשקיע כסף בפרסום בשלטי חוצות. שלטים כאלו גורמות לחשיפה מוגברת של המותג או של העסק וגורמים לעלייה במכירות. כמובן שיש חשיבות היכן מוצגת המודעה והיכן מוצב השלט, באיזה רוטציה המודעה מופיעה (אם בכלל) ומהו טיב המודעה. שימו לב שהפרסום בשלטי חוצות הנחשפים לעיני צופים רבים (בנתיבים מהירים, בכניסה לערים גדולות) יהיה יקר יותר משלטי החוצות שבתוך הערים.

יצרני שלטים עושים שימוש בטכנולוגיות חדשות תוך כדי שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ליצירת השלטים. כיום ניתן להבדיל בין מגוון סוגים של שלטים: שלטי מתכת פשוטים שאינם כוללים תאורה, שלטי פלסטיק עם גוף תאורה, שלטים בצורה מותאמת אישית ושלטי LCD מתקדמים. כמובן שהעלות משחקת כאן תפקיד חשוב – לפני הזמנת שלט, רצוי שתחליטו כמה אתם מוכנים להשקיע בשלט לעסק או לחנות ולפי התקציב יצרן השלטים יתאים בעבורכם את חומר הגלם המתאים.

ישנם עדיין בעלי עסקים שמעדיפים לעשות שימוש בדור הישן של השלטים, שהוא שלטים העשויים מעץ ושהכיתוב חרוט עליהם. אין הרבה עסקים שמזמינים היום שלטי עץ חדשים היות וככל שהשלט גדול יותר מדובר בתחזוקה לשלט: תיקון החריטה בכל כמה שנים ומילוי מחודש של צבע דהוי.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>